czwartek, 31 marca 2016

#Stosik 3/2016 ~ marzec

Cześć i czołem!
Po pierwsze bardzo przepraszam za jakość i brak normalnego zdjęcia - po nagraniu stosiku posprzątałam pokój i najzwyczajniej zapomniałam o zrobieniu zdjęcia :( Mam nadzieję, że mi to wybaczycie!

Od góry:

 • Caitlin Moran - Dziewczyna, którą nigdy nie byłam - książka obyczajowo-psychologiczna. Mam nadzieję, że przypadnie mi do gustu. Egzemplarz recenzencki od Business & Culture.
 • Nina George - Lawendowy pokój - słyszałam dużo pochlebnych opinii, więc nadeszła pora, kiedy sama muszę się o tym przekonać. Od wydawnictwa Otwartego.
 • Rainbow Rowell - Lina serc - nie mogłam doczekać się tej książki odkąd usłyszałam o niej na zagranicznym booktubie. Może nie jest to młodzieżówka, ale zapowiada się bardzo ciekawa lektura. j.w.
 • Tahereh Mafi - Dar Julii - ostatnia część "Dotyku Julii". Pochłonęłam tę książkę w jeden dzień i... ah ♥ Dowiecie się o moich odczuciach, które już niedługo na blogu! j.w.
 • Lauren Oliver - 7 razy dziś - muszę jak najszybciej przeczytać! j.w.
 • Marie Rutkoski - Zdrada - pierwszą część czyli "Pojedynek" przeczytałam w tym miesiącu i nie powaliła mnie na kolana, ale widzę duży potencjał w tej trylogii. Mam nadzieję, że druga część okaże się o niebo lepsza! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria.
 • Jenny Martin - Wyścig - zobaczymy co z tego wyjdzie. Egzemplarz recenzencki od Business & Culture.
 • John Corey Whaley - Chłopak, który stracił głowę - niesamowita książka niewidoczna na zdjęciu, gdyż mam ją w formie e-booka. Recenzja niedługo. Egzemplarz przedpremierowy od wydawnictwa Moondrive.
Podsumowanie marca

Książki przeczytane w marcu:
1. Kiera Cass - Rywalki. Królowa i Faworytka 
2. Victoria Scott - Kamień i sól 
3. Marie Rutkoski - Pojedynek 
4. Veronica Roth - Zbuntowana
5. Antoine de Saitn-Exupery - Mały książę 
6. Tahereh Mafi - Dar Julii
7. John Corey Whaley - Chłopak, który stracił głowę 
co daje 2144 strony
+ 198 stron Wiernej (Veronica Roth) 
+ 159 stron Amber (Gail McHugh)

Najlepsza książka: Dar Julii
Najgorsza książka: Mały książę
Największe zaskoczenie: Chłopak, który stracił głowę

Książki zrecenzowane w tym miesiącu: 
+ film "Jurassic World"


6 komentarzy:

 1. Chłopak, który stracił głowę - ale jestem tej książki ciekawa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh, ja też w marcu przeczytałam "Dar Julii", była świetna, najlepsza z serii :). "Małego Księcia" czytałam jakiś czas temu i tak jak Ty też się z nim zbytnio nie polubiłam.
  Mój książkowy marzec był zdecydowanie udany bo "połknęłam" 9 książek z czego trzy części z serii "Dotyk Julii" i dwa pierwsze tomy o "Percym Jacksonie" więc naprawdę przyjemnie mi się czytało :).
  Pozdrawiam serdecznie,
  Biblioteczka Dagmary

  OdpowiedzUsuń
 3. Ho ho! Świetny wynik!"Dar Julii" stanowi świetne zakończenie trylogii i bardzo mi się podobała, podobnie jak "Chłopak, który stracił głowę" :) "Lawendowy pokój" również czeka u mnie na przeczytanie i jestem ciekawa tej książki, bo słyszałam skrajne recenzje.

  Przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również mam w planach Dotyk Julii, jak tylko rozprawię się z zaległościami! Słyszałam o książce tyle dobrego, że aż mnie korci, by już po nią sięgnąć, niestety nie mogę sobie na to pozwolić :(


  www.zksiazkadolozka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria