poniedziałek, 29 lutego 2016

#Stosik 2/2016 ~ luty


Koniec lutego, a więc czas na stosik i podsumowanie! ☺


 • Sia - This is acting - najnowsza płyta Sii (tak to się odmienia?), już przesłuchana i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Niedługo będziecie mogli obejrzeć video recenzję na kanale ☺ Do recenzji od empik.com.
 • Nieracjonalny mężczyzna - pomyślałam sobie, że w końcu to Woody Allen, więc to może być naprawdę dobry film. Niestety, okazał się słaby i nie za bardzo przypadł mi do gustu. j.w.
 • Victoria Scott - Kamień i sól - kontynuacja Ognia i wody, książki, która tak bardzo zachwyciła mnie w styczniu. Druga część przyszła kilka dni temu, ale nie mogę się doczekać, aż wreszcie ją zacznę! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa IUVI.
 • Gail McHugh - Amber - tą cegiełkę zaczęłam czytać kilka dni temu. Mam nadzieję, że to będzie lekkie romansiło, ale zobaczymy co będzie dalej. Na chwilę obecną nie przepadam za główną bohaterką i jednym chłopakiem... Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.
 • C.C. Hunter - Wieczna - czyli drugi tom trylogii "Wodospady Cienia: po zmroku". Muszę jeszcze do końca ochłonąć po zakończeniu Wodospadów Cienia, a następnie zabieram się za poprzedniczkę "Wiecznej". Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria.
 • Lisa Currie - Ja, ty, my - j.w.
Podsumowanie lutego

Książki przeczytane w styczniu:
1. P.C. & Kristin Cast - Wyzwolona 
2. Lauren Miller - Aplikacja
3. Amy Kaufman & Meagan Spooner - W ramionach gwiazd
4. Cassandra Clare - Miasto upadłych aniołów
co daje 1689 stron 
+ 36 stron Amber (Gail McHugh)

Najlepsza książka: W ramionach gwiazd
Najgorsza książka: Miasto upadłych aniołów
Największe zaskoczenie: Aplikacja

Książki zrecenzowane w tym miesiącu:3 komentarze:

 1. Bardzo, bardzo lubię Się. Zazdroszczę płyty! Tak samo jak Amber i W ramionach gwiazd, bardzo chce je przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio chciałam obejrzeć "Nieracjonalnego mężczyznę", ale chłopak odciągnął mnie od tego pomysłu. I całe szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mnie ciekawi "Amber", tym bardziej, że słyszałam same skrajne komentarze ;) No ale jeśli nie polubię głównej bohaterki to będzie kiepsko!
  Z perspektywy czytelnika

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria