czwartek, 30 czerwca 2016

#Stosik 6/2016 ~ czerwiec


 • J.K. Rowling - Harry Potter i Kamień Filozoficzny (wersja ilustrowana) - zdecydowanie największa perełka tego stosiku. Kupiona za jedyne 15 zł w Empiku!
 • Joe Sugg - Username: Evie - moja pierwsza powieść graficzna w życiu! Mam nadzieję, że będzie to udane spotkanie bo zapowiada się naprawdę ciekawie :) Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Insignis.
 • Victoria Scott - Tytany - najnowsza książka autorki "Ogień i woda" wreszcie w Polsce. Mam nadzieję, że dorówna ona poprzednim powieścią pani Scott. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa IUVI.
 • Lucia Vaccarino - Tini. Moje nowe życie - trochę zagmatwane z tą książką, ale nie jest źle. I do tego oprawa graficzna jest śliczna. Już przeczytana. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Egmont.
 • Star Wars: Przebudzene mocy; Star Wars: Przebudzenie Mocy. Historia Rey - tej drugiej nie widać na zdjęciu, ponieważ obecnie ma ją Zuza. Mam nadzieję, że książeczki skutecznie zachęcą mnie do obejrzenia filmu ;) j.w.
 • Paco Jimenez - Luna. Początek lata - bardzo wesoła i pozytywna powieść dla dzieci, idealna na lato. JUż przeczytana. j.w.
 • Melissa de la Cruz - Powrót na Wyspę Potępionych - wreszcie kontynuacja jest w moich łapkach. "Wyspa Potępionych" bardzo mi się spodobała, dlatego mam duże oczekiwania co do tej powieści. j.w.
 • Jennifer Lynn Barnes - Naznaczeni - prawie że paranormalne moce i FBI czyli klimaty które uwielbiam. Coś czuję, że to będzie bardzo dobra książka. Egzemplarz recenzencki od portalu Papierowy Pies.
 • Christie Golden - Warcraft. Durotan - nigdy nie grałam w grę, filmu także jeszcze nie oglądałam, ale liczę na dobrą przygodówkę. j.w.
 • Alyson Noel - Niezrównani - najnowsza powieść autorki "Nieśmiertelnych". Już przeczytałam i niestety się zawiodłam. Recenzja niedługo. j.w.
 • Dawid Grossman - Wchodzi koń do baru - ktoś coś wie o tej książce? Nie za bardzo jestem do niej przekonana. Prezent od organizatorek Festiwalu Książki w ramach podziękowania za wolontariat.
 • Stephanie Perkins - Ktoś mnie pokocha. 12 wakacyjnych opowiadań - przeczytałam kilka z nich i przypadły mi one do gustu. Zapraszam Was do obejrzenia filmiku gdzie mówię trochę o jednym z opowiadań. Otrzymane od wydawnictwa Moondrive w ramach bookathonu. 
 • Shannon Hale - Ever After High. Księga Legend - liczę na dobrą i lekką książkę dla dzieci. Z Festiwalu Książki.Podsumowanie czerwca

Książki przeczytane w tym miesiącu:
1. James Dashner - Więzień labiryntu
2. Paco Jimenez - Luna. Początek lata
3. Lucia Vaccarino - Tini. Moje nowe życie
4. Anna Gręda - Ogar Boga. Popiół i piach
5. Alyson Noel - Niezrównani
co daje 1521 stron

Najlepsza książka: Więzień labiryntu
Najgorsza książka: Niezrównani
Największe zaskoczenie: Ogar Boga. Popiół i piach

Książki zrecenzowane w tym miesiącu:

4 komentarze:

 1. Wow, ile książków :D zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładny stos! Z tym HP to faktycznie okazja ;)

  Bookeaterreality

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie zazdroszczę zwłaszcza Naznaczonych, bo to zdecydowanie moje klimaty, uwielbiam tego rodzaju historie! Username: Evie czeka u mnie na półce i również będzie to moja pierwsza powieść graficzna w życiu.

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 4. Na bogato :D Zazdroszczę ilustrowanego Harry'ego Pottera oraz kontynuacji "Wyspy Potępionych".. Czekam na recenzje :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria