środa, 7 czerwca 2017

Stosik - kwiecień i maj '17 • Jay Asher - Trzynaście powodów - pokochałam serial całym sercem, więc musiałam przeczytać książkę, która okazała się równie świetna. Zakup własny.
 • Brodi Ashton - Wieczna więź - druga część "Podwieczności" czyli jednej z moich ulubionych trylogii! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Papierowy Księżyc.
 • Cecelia Ahern - Lirogon - dotarła na szczęście jeszcze przed spotkaniem z autorką  (o którym niedługo na blogu!), najnowsza powieść zapowiadająca się wyśmienicie. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.
 • Alwyn Hamilton - Buntowniczka z pustyni - na początku nie byłam przekonana, ale po tylu pozytywnych opiniach ze strony zaufanych blogerek... po prostu musiałam. I pokładam w niej wielkie nadzieje! Zakup własny na Targach Książki w Warszawie.
 • Sally Green - Zła krew - czas wreszcie się przekonać, czy jest się tu czym zachwycać. j.w.
 • Michael Punke - Zjawa- film nadal czeka w kolejce i chyba jeszcze poczeka, dopóki nie przeczytam książki. j.w.
 • Nicola Yoon - Ponad wszystko  - ojejku, ta książka jest taka słodka! ♥ Świetna, naprawdę. Zobaczymy jaki okaże się film. j.w.
 • Victoria Aveyard - Czerwona królowa; Szklany miecz; Królewska klatka - pierwszą część skończyłam dopiero kilka godzin temu, ale już wiem, że ta seria okaże się świetna. Egzemplarze recenzenckie od wydawnictwa Moondrive.
 • Robyn Schneider - Początek wszystkiego - zobaczymy, co będę sądzić na temat tej pozycji. Niewidoczna, bo jako ebook. j.w.
 • Brandon Sanderson - Kości skryby - druga część serii "Alcatraz kontra bibliotekarze", nie spodziewałam się jej, ale w takim wypadku, muszę jak najszybciej przeczytać pierwszy tom! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa IUVI.Podsumowanie kwietnia i maja

Książki przeczytane w tych miesiącach:

1. Zoe Sugg - Girl Online. Solo
2. Patricia Briggs - Zew księżyca
3. Jay Asher - Trzynaście powodów
4. Darynda Jones - Pierwszy grób po prawej
5. Cecelia Ahern - Skaza
6. Nicola Yoon - Ponad wszystko
7. Brodi Ashton - Wieczna więź
co daje 2572 stron

Najlepsza książka: Zew księżyca, Skaza
Najgorsza książka: -
Największe zaskoczenie: Ponad wszystko

Książki zrecenzowane w tych miesiącach:
1. Patrica Briggs - Zew księżyca
2. Zoe Sugg - Girl Online. Solo
3. Cecelia Ahern - Skaza
+ 1 sezon "13 powodów"

Mój laptop już do mnie wrócił, niestety problemy z programem do montażu nadal trwają, więc zostajemy przy Document Your Life - z kwietnia oraz maja ♥
4 komentarze:

 1. DO tej pory nie obejrzałam "13 powodów" ani nie przeczytałam książki, a to od niej najbardziej chciałabym zacząć :) Już nie mogę się doczekać lektury!

  Pozdrawiam
  Caroline Livre

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że w końcu znalazłam kogoś, komu podoba się "13 powodów". Ostatnio spotykam się tylko z marudzeniem, że ta książka jest bardzo słaba, a serial jeszcze gorszy...
  P.S. Zawsze się uśmiecham, kiedy widzę braki w kategorii najgorsza książka :D To takie przyjemne uczucie czytać tylko to, co nam się podoba :)

  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja ci zazdroszczę "Ponad wszystko" <3 bardzo chciałabym zapoznać się z tą książką jeszcze przed premierą filmu :)
  Buziaki!
  Katherine Parker - About Katherine

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny stos! Najbardziej zazdroszczę Ci "Królewskiej klatki" oraz "Ponad wszystko" :) Bardzo chciałabym przeczytać te ksiązki jak najszybciej. Poza tym widzę, że maj był udany. 7 książek to naprawdę świetny wynik! :) Oby czerwiec był równie dobry :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria