czwartek, 30 kwietnia 2015

#Stosik 4/2015 ~ Dajcie miejsce

Hej!
Dzisiaj chcę Wam przedstawić nowe książki jakie przybyły do mnie w miesiącu kwietniu. Naprawdę myślałam, że jest tego o wiele, wiele mniej, a teraz się okazało, że okropnie dużo. Zauważyłam także, że ostatnimi czasy prawie wszystkie przesyłki trafiają do mnie pod koniec miesiąca...
W każdym razie zapraszam!


Po lewej, od góry:
 • Katarzyna Szelenbaum - Wielki Północny Ocean: Księga I. Morze - o tej książce już trochę słyszałam, ale na razie mi się nie śpieszy z czytaniem. Nagroda konkursowa za 18 miejsce w kraju.
 • Rae Carson - Dziewczyna Ognia i Cierni - zapowiada się naprawdę dobre fantasty, więc nie mogę się doczekać, aż wreszcie przeczytam tą pozycję! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Albatros.
 • Lissa Price - Starter - nie ma co się rozpisywać - chętnych zapraszam do poznania recenzji. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Albatros.
 • Michel Moran - Doradca Smaku 2 - Doradcę Smaku lubię, a po szybkim przejrzeniu książeczki zobaczyłam kilka ciekawych przepisów. Recenzja na dniach. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Muza.
 • Cecelia Ahern - Kiedy cię poznałam - odkąd przeczytałam Love, Rosie cały czas szukam okazji, aby przeczytać coś spod pióra pani Ahern. I w końcu nadarzyła się okazja! Premiera 6 maja. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.
 • Rebecca Donovan - Biorąc oddech - zakończenie jednej z moich ukochanych serii. Jestem ciekawa, co Rebecca Donovan wymyśliła tym razem! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria.
 • A. Polkowski, J. Lipińska - Tezaurus. Harry Potter I-VII - pożyczone od Agnieszki.
Po środku:
 • Angielski fiszki. Konwersacje dla zaawansowanych - malutki upominek z okazji świąt wielkanocnych.
Po prawej, od góry:
 • Gabirella Poole - Akademia Mroku. Więzy krwi; Akademia Mroku. Rozdarte dusze - ponieważ mam pierwszą część, przydałoby się mieć kolejne. A ponieważ w Opolu otworzyli tanią książkę, znalazłam idealną wymówkę na ich kupno! Zakup własny.
 • Tim Tharp - Cudowne tu i teraz (x2) - jeden egzemplarz dla mnie, drugi dla was do wygrania w KONKURSIE. Pierwszy raz zostałam zachęcona trailerem filmu, a nie opisem. Ogólnie zapowiada się ciekawa lektura. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Bukowy Las.
 • J.D. Horn - Ród (x2) - wreszcie mam papierową wersję! Jest naprawdę cudowna. Mam dla was dwa egzemplarze więc może pod koniec maja pojawi się następny konkurs. Egzemplarz finalny od wydawnictwa Feeria.
 • Samantha Shannon - Zakon Mimów - wreszcie druga część! Chociaż prawie nic nie pamiętam z Czasu żniw nie mogę się doczekać, aż wreszcie to przeczytam i, że okaże się równie dobra jak poprzedniczka. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa SQN.

Co czytaliście, co polecacie - dajcie znać w komentarzach, a ja tymczasem wracam do czytania.

Sophie

8 komentarzy:

 1. Brak miejsca to straszna rzecz T.T
  Zakon Mimów taki cudny! Żałuję, że nie mam tej wersji z czarnym grzbietem :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Dziewczyny ognia i cierni! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym "Startera" bo okładkę ma cudną *.*
  Ale też cierpię na brak miejsca.. Książki wylewają się z każdego miejsca. Niedługo będą układane w stosiki na dywanie ;/


  Zapraszam do siebie
  http://to-read-or-not-to-read.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy cię poznałam i Cudowne tu i teraz również mam w planach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Imponujący stosik. Nie czytałam żadnej z tych książek, tak więc czekam na twoje recenzje. Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę Ci tych wszystkich książek *_*

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam ogromną chęć na Akademię Mroku:) Powstrzymuje mnie tylko to, że chyba 4 tom nie został wydany?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria