niedziela, 26 kwietnia 2015

Birthday wishes *wyniki konkursu*

Hej kochani!
Niedawno skończył się konkurs i dzisiaj szybciutko chcę Wam przedstawić wyniki.
Oczywiście wszystkie odpowiedzi były naprawdę cudowne i wszystkim przesłałabym nagrodę, ale obawiam się, że mój portfel by tego nie wytrzymał ;)

Przejdźmy do rzeczy. Najlepszą odpowiedź napisała...

Dziewczyna z książkami


Komu chciałabym złożyć życzenia?
Tessie Gray; postaci którą podziwiam w każdym możliwym aspekcie.
Życzę Ci by na Twoje półki zawsze wypełnione były książkami, a te z kolei słowami, które będę Ci towarzyszyły w trakcie Twojej nieśmiertelnej podróży, byś w każdym z bohaterów odnajdywała cząstki tych których kochałaś, a których dane Ci było stracić.
Życzę Ci by Twoja nieśmiertelność przestała być przekleństwem, a stała się darem z którego choć w najdrobniejszych momentach swojego życia będziesz czerpać możliwe najwięcej.
Pragnę by Twoje wspomnienia z biegiem lat nie blakły, by wręcz przeciwnie; wyostrzały się byś i za 100 i tysiąc lat mogła się cieszyć widokiem twarzy ukochanych osób kiedy tylko tego zapragniesz.
Chcę byś się nie poddawała i kroczyła przez życie z uniesioną głową, stawiając czoła wszelkim przeciwnością tak jak czyniłaś to dotychczas.
Życzę Ci, żebyś gdy znikniesz z tego świata i trafisz na inny, bądź wstąpisz w inne ciało, zatrzymasz się pomiędzy światami, czy też zostaniesz na tym świecie lecz pod inną postacią, żebyś odnalazła tych, których straciłaś, tak jak odnajdywałaś ich za życia.
I na koniec chciałabym Ci życzyć by aniołek spoczywający na Twojej piersi, mimo, że już pusty nadal nad Tobą czuwał i pilnował byś bezpiecznie szła przez swoje długie życie. I, żeby Twoja decyzja o jego zakończeniu przyszła w momencie kiedy naprawdę poczujesz, że jesteś gotowa.


Te życzenia spodobały mi się dlatego, że są takie... inne, wyjątkowe. Gratulacje, czekam na twój adres :)

Na dniach następny konkurs, więc oczekujcie!Sophie

5 komentarzy:

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria