środa, 11 lutego 2015

Być piękną i ambitną *wyniki konkursu*

Czołem wszystkim!
Nie wiem czy pamiętacie, ale przedwczoraj skończył się konkurs w którym do wygrania był książko-poradnik autorstwa Lei Michele. Nie rozumiem, dlaczego zgłosiło się was tak mało. W sumie w poprzednim konkursie też wzięło udział tylko 8 osób. Powiedzcie mi, dlaczego? Za trudne zadania? Za mało czasu? Nieatrakcyjne nagrody? Liczę na waszą pomoc :)

Wróćmy do konkursu. Po bardzo długim zastanawianiu się, mam przyjemność ogłosić, że książka Piękna i ambitna. Mój styl wędruje do...Dakoty

Być pięknym - według mnie jest wiele definicji piękna, jednak myślę, że najpiękniejsze w Nas jest właśnie nasze wnętrze, nie figura, nie uśmiech, ale to co kryjemy w środku. Chociaż nie zawsze w parze piękno idzie z intelektem, to sądzę, że to co mamy w środku, czym obdarzamy innych w połączeniu z naszymi ambicjami, to dopiero idealne połączenie. Być ambitnym, to znaczy dążyć do wyznaczonych celów i mieć poczucie własnej godności. Prawdziwą ambicją nazwałabym również spełnianie poniekąd własnych marzeń, bo przecież też dążymy do samorealizacji, chcemy być szczęśliwi, więc sądzę, że ambicja, to nie tylko wyznaczanie celów, ale też ich realizowanie we własnym zakresie, a nie jak mówi wielu ludzi: "po trupach do celu." Jak mówi Lea: „Ciągle się rozglądam, nigdy nie osiadam na laurach, nigdy nie jestem pasywna, zawsze szukam kolejnej okazji. ”Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział. Wszystkie odpowiedzi były cudowne, ale jak wiecie mogła wygrać jedna osoba. Gratuluję i czekam na twój adres.
Całuję,
Sophie Carmen

4 komentarze:

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria