wtorek, 17 lutego 2015

7ReadUp - podsumowanie

Hej kochani!
Jak wiecie (lub nie) wreszcie wzięłam udział w 7ReadUp (wcześniej ReadWeek) które zorganizowała Marta z Secret Books. O co chodzi? Przez tydzień staramy się czytać jak najwięcej, codziennie zapisujemy ile stron udało nam się przeczytać i podsumowujemy to po tygodniu.
7ReadUp odbył się w daniach 11-17 lutego 2015 (środa-wtorek). Starałam się czytać normalnie, bez przymusu i osobiście jestem bardzo zadowolona ze swojego wyniku.


Łącznie przeczytałam 752 stron i cztery całe książki. Są to:
 • Megan McDonald - Hania Humorek i Smrodek: Poszukiwacze skarbu
 • P.C. & Kristin Cast - Upadek Kalony
 • J.K. Rowlking - Harry Potter i kamień filozoficzny
 • Megan McDonald - Hania Humorek i Smrodek: Wielka, straszna ciemność
Tak jak mówiłam wcześniej, jestem z siebie baardzo dumna, bo niekiedy jest, że w ciągu tygodnia mam problem z przeczytaniem 100 stron, a teraz... Cieszę się, że wzięłam udział w 7ReadUp i zapraszam was do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie! :)


Co do recenzji, to spodziewajcie się Upadku Kalony (już pojutrze!), zaś recenzje dwóch książek o Hani Humorek pojawią się kiedy tylko mój brat wróci do domu. Nad Harrym Potterem poważnie się zastanawiam. Czytałam go drugi raz i nie wiem, czy uda mi się napisać subiektywną recenzję, jak już to bardzo obiektywną z 10 na końcu! Nawet nie wiem, czy będę w stanie coś napisać o tej książce - ale dajcie znać. Może chcecie poznać moje przemyślenia i pozytywne cechy ukochanej powieści? :)Całuję,
Sophie Carmen

5 komentarzy:

 1. Muszę koniecznie wziąść udział w kolejnej edycji 7ReadUp :D

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje. Ja niestety nie podejmę się wyzwania. Ogólnie jestem zadowolona z takiej ilości stron, jaką czytam dziennie (na ogól powyżej 100)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, bardzo ładny wynik :)
  Chyba wezmę udział za jakiś czas w takim wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podczas tego tygodnia sama czytałam, czytałam i tylko w sumie czytałam wszelkie zaległości, które pojawiły się podczas mojej nauki do sesji. I tak mnie to czytanie pochłonęło, że w ogóle nie miałam ochoty na notowanie swoich osiągnięć. Ale skoro skończyłam trzy książki to w podsumowaniu wyszłoby to całkiem nieźle ;D

  A co do HP.. któż go nie kocha? :D Jestem jak najbardziej za recenzją subiektywną, wychwalającą tę serię ponad wszystko, co istnieje.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze mówiąc przeczytałam w tym tygodniu całą trylogię Grey'a i 2 części Crossa, więc trochę tych stron się nazbierało :P

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria