piątek, 6 lutego 2015

A na dobry początek... *wyniki konkursu*

Hej!
Niedawno zakończył się konkurs, w którym do wygrania były dwa egzemplarze książki Dobry początek autorstwa Davida Nichollsa. Co prawda nie czytałam tej powieści, słyszałam wiele pozytywnych opinii. Zgłosiło się 8 osób. Może nie jest to dużo osób, ale bardzo miło czytało mi się wasze odpowiedzi. Najchętniej obdarowałabym was wszystkich! Ale dysponuję tylko dwoma egzemplarzami. Po krótkich naradach doszłyśmy do wniosku, że pierwszą osobą do której wędruje książka jest...


Martyna Kapitanska 


Uff. Nareszcie mogę się na kimś wyżyć. Nareszcie mogę na kogoś zwalić moje zaległości na blogu i w realnym świecie.
To przez Twoją recenzję "Miasta kości" przeczytałam "Dary Anioła". I się wciągnęłam. Muszę przyznać, że przez ostatnie trzy miesiące nie robiłam nic poza czytaniem Cassandry Clare.
I to Twoja wina!
W każdym bądź razie nareszcie skończyłam całą serię i jestem z tego powodu zadowolona. Teraz mogę wrócić do codziennej rutyny.
Choć świat wydaje się być taki smutny bez tej myśli, że przede mną jeszcze jakaś część przygód Clary.
Czuję się, jakby ktoś odebrał mi cząstkę mojego życia. 


zaś drugą osobą która na to zasłużyła jest...


Kitekatu

Moja wypowiedź nie będzie zadziwiająca jeśli powiem, że podobała mi się recenzja książki "Gwiazd naszych wina". To jak opisujesz bohaterów, jak krótko pokazałaś część ich historii, zachęciło mnie do poznania jej. Pokazujesz swoje uczucia jakie ta książka w Tobie wywołała i to jest piękne; dzięki temu wiem, że jest ona warta przeczytania i że też na pewno mi się spodoba bo jestem równie uczuciowa jak Ty. Choroba jest straszną tragedią dla ludzi chorych i ich najbliższych. Wiele osób nie lubi takich książek ale ja uważam, że ludzie powinni je czytać bo o tym należy wiedzieć, by się przygotować na najgorsze i nauczyć się pomagać i rozumieć chorych. Poza tym zachęciłaś mnie do przeczytania innych powieści tego autora :)

Czekam na wasze adresy i pamiętajcie o podaniu numeru telefonu dla kuriera!
Całuję,
Sophie Carmen

5 komentarzy:

 1. Dziękuję pięknie :) Gratuluję Kitekatu i wszystkim, którzy wzięli udział.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Zapraszam do mnie na konkurs! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :) Bardzo dziękuję i również gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje :D #basiacieszysięcudzymszczęściem

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria