sobota, 31 grudnia 2016

#Stosik 12/2016 ~ grudzień • Shawn Mendes - Illuminate - płyta, którą kocham całym sercem i jest jedną z lepszych jakie mam ♥ Prezent świąteczny.
 • Louise O'Neill - Sama się prosiła - już przeczytałam i powiem wam jedno - to nie jest miła, przesłodzona książka. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria.
 • Patrick Ness - Siedem minut po północy - niesamowita pozycja (zresztą film także). Mimo tego, że nie jest słodziutka, głęboko zapadła mi w pamięci i pewnie nie raz do niej wrócę. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Papierowy Księżyc.
 • Cassandra Clare - Mechaniczny książę - druga część trylogii Diabelskie maszyny. Jestem na 130 stronie i wiem, że ta historia będzie jeszcze bardziej niesamowita. No i... WILL! ♥ Zakup własny.
 • Cassandra Clare - Miasto zagubionych dusz - piąta część Darów Anioła. Pierwsze trzy tomy były genialne, czwarty taki sobie, więc mam nadzieję, że ten dorówna poprzednikom. j.w.
 • Iluzja - kocham, kocham, kocham. Dave Franco, magia i niesamowite efekty. No i proszę, w ten sposób powstała Iluzja. Upolowane w Media Markt za 10 zł.
 • Philip K. Dick - Ubik - klasyka fantastyki. Słyszałam, że fajne więc zobaczymy czy i mi się spodoba, Prezent świąteczny.
Ostatnimi dwoma prezentami będącymi na tym zdjęciu są przepiśnik i cudowna bluza! 😍


Podsumowanie grudnia


Książki przeczytane w tym miesiącu:
1. Aprilynne Pike - Magia Avalonu
2. James Dashner - Lek na śmierć
3. J. K. Rowling; Jack Thorne; John Tiffany - Harry Potter i przeklęte dziecko
4. Patrick Ness - Siedem minut po północy
5. C.J. Daugherty - Dziedzictwo
6. Louise O'Neill - Sama się prosiła
co daje 1972 strony

Najlepsza książka: Siedem minut po północy; Lek na śmierć
Najgorsza książka: -
Największe zaskoczenie: Dziedzictwo; Siedem minut po północy

Książki zrecenzowane w tym miesiącu:

2 komentarze:

 1. Książki Cassandry Clare czytałam i to jedyne książki jakie mam za sobą z twojego stosiku. Jednak z pewnością mogą je polecić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa powieści "Sama się prosiła", pewnie to będzie jedną z pierwszych książek, po które sięgnę w 2017 roku ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria