piątek, 31 lipca 2015

#Stosik 7/2015 ~ Lipcowe nowości

Hej hej!
Żyjecie?
Na początek kilka szybciutkich informacji.
1) W poniedziałek (03.08) jadę nad morze na ok. 2 tygodnie więc posty będą zdecydowanie rzadsze, ale jestem w trakcie przygotowywania pięciu recenzji, konkursu, wywiadów... Więc spokojnie na pewno nie będzie! :)
2) Odwiedziła mnie Oliwia vel Lucy Blake, która pomogła mi reorganizować biblioteczkę - niedługo filmik!
3) Przypominam o KONKURSIE DLA BLOGERÓW!
A teraz stoosik :)

jakość [*]
 Od góry:
 • J.D. Horn - Źródło - hej, jestem patronatem, więc mam też przedpremierowego e-booka. Nie mam chęci do czytania niczego, ale powoli zagłębiam się w drugą część Wiedźm z Savannah. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria Young.
 • Brandon Sanderson - Stalowe serce - książka-niespodzianka w pierwszym EpikBox'ie. Nie jestem niej aż tak bardzo ciekawa, ale kiedyś z pewnością przeczytam. Zakup własny.
 • Deborah Install - Robot w ogrodzie - emm... Nie spodziewałam się tej książki w tym stoisku... ani w żadnym innym. Książki w ogólnie nie miałam w planach, ba, nawet o niej nie wiedziałam. Ale opis ma ciekawy, więc może kiedyś ją przeczytam. Niespodziewana przesyłka od wydawnictwa WAM.
 • Chirurdzy: sezon 1; sezon 2; sezon 3 - kocham, uwielbiam, ubóstwiam i tak dalej. W ramach nowej serii na blogu - Światła, kamera, AKCJA!. Od empik.com.
 • Alfie Deyes - Książka bez sensu (x3) - oczy was nie mylą, na zdjęciu jest jeden egzemplarz (tylko mój) ale dzisiaj przyszła do mnie paczuszka z jeszcze dwoma egzemplarzami - dla was! Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne. Niedługo recenzja! Egzemplarz recenzencki od AIM Media.
 • Cecelia Ahern - PS Kocham Cię - kolejna książka Ahern którą mam na półce - jej dwie poprzednie książki bardzo mi się podobały, więc mam nadzieję, że tak będzie także z tą. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.
 • Monika Kowaleczko-Szumowska - Galop'44 - książka opowiadająca o Powstaniu Warszawskim z perspektywy nastolatka. Zapowiada się bardzo ciekawa lektura! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Egmont.
 • W głowie się nie mieści: Przewodnik - byłam na filmie i jestem w nim absolutnie zakochana, wiec ten przewodnik MUSIAŁ się znaleźć na moje półce, po prostu MUSIAŁ! j.w.
To by było na tyle. A do was co nowego przywędrowało w lipcu? :)

2 komentarze:

 1. Genialne zdobycze. Czekam na recenzje! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Stalowe serce" całkowicie mnie zachwyciło - na początku myślałam, że nie będzie to książka dla mnie, ale szybko się wciągnęłam i naprawdę nie żałuję. :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria