piątek, 28 lutego 2014

#Stosik 2/2014 ~ Wreszcie ferie

W połowie miesiąca myślałam, że stosiku znów nie będzie, ponieważ do 1/2 miesiąca była cisza jak makiem zasiał, a później była paczka za paczką, książka za książką. I tak wyszło, że stosik nie należy do najmniejszych. Większość pozycji jest pożyczona u kuzynki (u której właśnie siedzę ♥) a reszta jest do recenzji, i kupiona. A przy okazji właśnie mam ferie i się lenię ;3 
P.S. Przepraszam za jakość - zdjęcia robione tabletem...


 • Amanda Hocking - Zamieniona - pierwsza część trylogii Trylle. Jestem bardzo ciekawa, tym bardziej, że Zamieniona jest na mojej liście do przeczytania od dłuższego czasu. Pożyczone od kuzynki. 
 • Jennifer Bosworth - Dziewczyna, którą kochały pioruny -spodziewałam się czegoś lepszego. Męczę się z tą pozycją drugi tydzień i... ugh! Więcej w recenzji, która już niedługo, ale najpierw muszę ją skończyć. Kupiona w Tesco  7 zł.
 • Michalina Kłosińska - Moeda - Kota lubi szanuje - mam tzw. szczotkę, tyle, że w formie ebooka, a później przyszedł do mnie poprawna wersja. Egzemplarz końcowy od wyd. Replika.
 • Jasper Fforde - Ostatni smokobójca - zapowiada się ciekawie. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa SQN.
 • Jennifer Estep - Pocałunek Gwen Frost - nieźle musiałam kombinować, aby ją dostać. Jakieś problemy przy odbiorze, facet pomylił paczki... ale w każdym razie już ją mam. Zakup własny.

 •  Alyson Noel - W cieniu klątwy - Czytałam całą serię, ale jak wygrałam w tamtym roku pierwszą część, stwierdziłam, że skompletuje całą serię. Prezent przed urodzinowy od kuzynki.
 • Amy Meredith - Zdradzona; Gorączka; Polowanie; Cienie - pożyczone od kuzynki.
 • Tate Hallaway - Kocham cię prawie aż po śmierć - wydaje się ciekawe, mimo tego, że książka nie była w moich planach. j.w.
 • Kiersten White - Paranormalność - j.w.
 • Amanda Hocking - Rozdarta - j.w.
 • Jessica  Bendinger - Siedem promieni - j.w.


Podstawowe pytanie - coś czytaliście? Polecacie? :) Całuję,
Sophie Carmen

5 komentarzy:

 1. Niestety nic nie czytałam. A;e bardzo ciekawa jestem "Kota lubi szanuje"

  OdpowiedzUsuń
 2. ,, kota lubi szanuje'' to jedyna książka jaką przeczytałem z tego stosiku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy te książki z drugiego stosiku są w okładkach (tzw. takich przeźroczystych na zeszyty xD)? Czytałam prawie wszystkie ze stosu numer two oprócz Pani Hallaway. Dobrze wspominam serie Pani Hocking, bo Trylle to ciekawe istotki ^^ I zazdroszczę "Pocałunku Gwen Frost" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z drugiego stosiku rozpoznaję więcej książek, lecz żadnej z nich nie czytałam. Miłej lektury życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety, nie widzę tu nic dla siebie. No chyba, że "Pocałunek Gwen Frost". A za książkami wydawnictwa Amber nieszczególnie przepadam :P
  Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria