wtorek, 31 grudnia 2013

#Stosik 8/2013 - Ostatni w tym roku!


W ostatnim dniu tego roku przychodzę do Was z stosikiem. Cały złożony z prezentów. Świątecznych.

Od góry:
 • Cassandra Clare - Miasto popiołów - Druga część Miasta kości. Jestem przeogromnie ciekawa serii! Wygrana w konkursie u Tetiisheri.
 • Cassandra Clare - Miasto kości - Tak jak wyżej, jestem strasznie ciekawa serii, tym bardziej, że już zaliczyłam film. Moje MUST HAVE od mniej-więcej roku. Prezent na mikołajki.
 • Sara Shepard - Pretty Little Liars. Sekrety - Dodatek do serii Pretty Little Liars. Czytam, i jedyne co jestem w stanie powiedzieć to WOW! Prezent Bożonarodzeniowy
 • Tahereh Mafi - Sekret Julii - Kontynuacja Dotyku Julii. Pierwsza część bardzo mi się podobała, więc stwierdziłam, że grzechem by było nie sięgnąć po następną część. j.w.
 • Sara Shepard - Gra w kłamstwa - Gdy dowiedziałam się, że w Polsce wyjdzie następna seria spod pióra Shepard wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Zwłaszcza dlatego, że w styczniu/lutym już następna część ;) j.w.
 • Sarah J. Maas - Zabójczyni i władca piratów - Po zapoznaniu się z Szklanym tronem, brakowało mi punktu zaczepienia, odnoście przeszłości Celaeny. No i jak widać, wyszło to na co czekałam :D j.w.

No i to by było na tyle. To już ostatni post w tym roku, a jutro spodziewajcie się podsumowania całego roku! A na koniec standardowe pytanie: Coś czytaliście? Coś polecacie?


Całuję,
Sophie Carmen.

8 komentarzy:

 1. Czytałam dary anioła, są świetne i jak najbardziej polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytałam stąd wszystko poza "Sekretem Julii" i wszystko polecam :D Sama planuję wrzucić stosik ze zdobyczami świątecznymi dopiero w nowym roku ;)
  Miłego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny stosik :D Miłej lektury :D

  Szczęśliwego Nowego Roku :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Samw wspaniałości *.* miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cztery pozycje z pewnością bym podkradła :D Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Gra w kłamstwa" jest super :) Chyba nawet lepsza od PLL :) Natomiast "Nigdy, przenigdy" bije obie na głowę :) I swoją premierę ma już 15 stycznia :)
  "Sekret Julii" - fantastyczny! "PLL. Sekrety" - tajemnicy Arii zwala z nóg :D
  "Miasto.." i "Miasto..." już jakiś czas czekają na mojej półce :)
  Zazdroszczę Ci pozycji "Zabójczyni i władca piratów" :) Aktualnie jestem w trakcie "Szklanego tronu" i bardzo mi się podoba :)
  Pozdrawiam i życzę pomyślności w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam "Sekret Julii", jeszcze lepsza od pierwszej części :) Zazdroszczę "Gry w kłamstwa" i "Miasta Kości" :)
  Miłego czytania :)
  Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria