niedziela, 1 grudnia 2013

#Stosik 7/2013 - Niedługo święta!

Dzisiaj już 1 grudnia, pierwsza czekoladka z kalendarza adwentowego zjedzona (tak bardzo dziecinne <3), za 6 dni spotkam się z przyjaciółmi, a za 23 dni Wigilia!
Mimo tego, że to już końcówka roku, w tamtym miesiącu postanowiłam, że spróbuję ograniczyć otrzymywanie egzemplarzy recenzenckich do minimum, a zabrać się za czytanie książek które stoją na mojej półce już kilka miesięcy, myślę, że nie potrwa to długo, ale mam zamiar nadrobić ok. 15 książek które już dłuugo na mnie czekają.
Ogólnie stosik pochodzi z dwóch miesięcy, a książek nie jest aż tak wiele, ale nie jest ich też mało.
Enjoy!Po lewej, od góry:
 • Rick Riordan - Złodziej pioruna - jestem bardzo ciekawa tej książki, więc gdy zobaczyłam ją na Targach w Krk i to za 10 złoty, od razu ją kupiłam. Zakup własny.
 • Dia Reeves - Krwawy fiolet - j.w.
 • Sara Shepard - Pretty Little Liars. Doskonałe - Muszę wiedzieć co dalej się stanie z Kłamczuchami! j.w.
 • Rachel Cohn - BETA - Gdy zobaczyłam zapowiedź tej pozycji, już wiedziałam, że będzie u mnie na półce. Właśnie ją czytam, i... Dowiecie się niedługo. j.w.
 • Liz Braswell - Dziewięć żyć Chole King. Upadła - Marzyłam o tej książce, odkąd dowiedziałam się, że wyjdzie. I do tego taka promocja... Zapłaciłam za drugą część, a pierwszą dostałam za darmo! j.w.
 • Liz Braswell - Dziewięć żyć Chole King. Uprowadzona - j.w.
 • Samantha Shannon - Czas żniw - Wszyscy mówią o tej książce tyle pozytywnych słów, że od razu znalazła się ona na  mojej liście Must Have! Gdy przyuważyłam, że będzie ją można kupić na targach, i to przedpremierowo za 30 zł... j.w.
 • Paulina Wnuk - Kuchnia filmowa- j.w.
 Po prawej, od góry:

6 komentarzy:

 1. Wspaniały stosik :) Życzę miłej lektury. Ja także odliczam już dni do świąt :D Zapraszam do udziału w moim konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudeńka :) Miłej lektury :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę "Wszechświaty" "Szukając Alaski" i "Szklany Tron". "Złodziej Pioruna" czytałam i polecam, naprawdę warto :D
  Miłego czytania

  OdpowiedzUsuń
 4. Większość książek bym Ci ukradła :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria