wtorek, 30 czerwca 2015

#Stosik 6/2015 ~ Lato, wakacje i tym podobne

Hop hop, jest tu ktoś?
Przez ostatni tydzień było cichutko, ale dostałam blokady czytelniczej i czytam pięć książek na raz, co jest dla mnie okropne. Dlatego powoli staram się przez nie po kolei przebrnąć, a w wolnym czasie przygotowuję posty dla was. Będzie się działo!
A teraz zapraszam na stosik :)

 Od góry:
 • David Nicholls - Jeden dzień - kiedyś słyszałam o tej pozycji, ale nie jestem pewna, czy chodziło właśnie o tą, czy o coś podobnego. W każdym razie upolowane za niecałe 10 zł w Świecie Książek.
 • Meg Wolitzer - Pod kloszem - cieniutka książka której naprawdę jestem ciekawa. Zapowiada się dobra lektura na dzień, góra dwa. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Bukowy Las.
 • James Dawson - Wypowiedz jej imię - książka, której przeraźliwie się boję, ale zarazem jest okropnie ciekawa. Mam nadzieję, że okaże się, że jest to thriller, który nie zamrozi mi krwi w żyłach ;) Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa YA!
 • Gail McHugh - Collide - jak widać jestem w trakcie czytania. Generalnie mi się podoba, tylko przez białe kartki i mały druk strasznie szybko się męczę. Ale jakoś daję radę i powoli czytam dalej. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Akurat.
 • Ewa Seno - Ścieżka ocalenia - wreszcie u mnie jest! Ostatnia, ogromna książka z zakończeniem historii Niny. Nie mogę się doczekać, aż wreszcie ją zacznę! Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Feeria.
 • Rachel Van Dyken - Toxic - pierwsza część nie powaliła mnie na kolana, ale zdecydowałam, że przeczytam drugą część. A może bardziej mi się spodoba? j.w.
 • Ewa Nowak - Nie do pary - pierwsza powieść pani Nowak na mojej półce i pierwsza, którą przeczytam. Mam nadzieję, że zachęci mnie do przeczytania innych książek spod pióra Ewy Nowak. Egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Egmont.
 • Daj upust emocjom - cudowna książeczka, która przypomina trochę Zniszcz ten dziennik, z taką różnicą, że o wiele bardziej kreatywny. Zakochałam się w tym! Niedługo recenzja pisania i video ;) j.w.
Więc to by było na tyle, jeśli chodzi o nowości. Koniecznie dajcie znać, co przypadło wam do gustu i na recenzję jakiej pozycji czekacie najbardziej! :)
Łapcie jeszcze wersję video :)
Sophie Carmen

5 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa książki "Pod Kloszem" bo sporo o niej ostatnio słychać :)
  http://soelliee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. "Pod kloszem" - oj, jestem ciekawa, co takiego kryje w sobie ta książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wyżej, jestem także ciekawa "Pod kloszem". Miłej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Daj upust emocjom może być ciekawe - czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z tych książek czytałam tylko "Jeden dzień" i bardzo mi się podobało. Poza tym, jestem ciekawa powieści "Pod kloszem" oraz "Wypowiedz jej imię".
  Życzę miłego czytania :)
  http://alejaczytelnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria