niedziela, 31 sierpnia 2014

#Stosik 8/2014 ~ Czas na... szkołę?

Hej, cześć i czołem!
Dzisiaj chcę wam zaprezentować "stosik" który składa się z jednej książki, perełkę czyli kartę klubu Kobiety to czytają! i (najlepsze na koniec) zapowiedź biografii o Selenie Gomez.


  • Wojciech Cejrowski - Gringo. Wśród dzikich plemion - prezent dla dziadka, co nie zmienia faktu, że książkę pożyczę i przeczytam. I to tylko dlatego, że po przeczytaniu kilku stron stwierdziłam, że Cejrowski ma bardzo elastyczny i przyjemny styl pisania ;)
  • karta Kobiety to czytają!Zapowiedź

Selena Gomez. Księżycowa dziewczyna
Autor: Cathernie de la Glétais
Tytuł oryginału: Selena Gomez. La biografia
Wydawnictwo: Feeria Young
Data wydania: 10 września 2014
Ilość stron: 208
Kategoria: dla młodzieży, biografia
Opis: Fabularyzowana biografia Seleny Gomez z dodatkowymi rozdziałami napisanymi specjalnie do polskiego wydania przez znanego dziennikarza, opisującymi jej życie przez ostatnie dwa lata. Do pewnego momentu życie Seleny Gomez przypominało bajkę. Już jako dziesięciolatka została aktorką, a w wieku dwunastu lat - gwiazdą. Grała w serialach i filmach, nagrywała filmy, jej życie śledziły miliony fanów. Jej związek z Justinem Bieberem wydawał się idealny.
Ostatnie dwa lata wiele zmieniły w jej życiu. Bańka mydlana prysła. Księżycowej dziewczyny nie ominęły problemy miłosne - od wielu miesięcy para schodzi się i rozchodzi, stając się obiektem bulwarowych plotek. Nieobce były jej również problemy z alkoholem i narkotykami. Na jakim etapie jest teraz Selena? Ta książka odpowie na to pytanie i wiele, wiele innych.Całuję,
Sophie Carmen

2 komentarze:

  1. Lubię Cejrowskiego, ale na książkę bym się nie skusiła ;) Wolę go oglądać :) Co do zapowiedzi to nie lubię tych "gwiazdeczek" ;) Ja czekam w tym miesiącu na: "Jedyna", "Klątwa Wendigo", MNO i parę innych :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za Cejrowskim i jego stylem komentowania wielu spraw, ale życzę miłej lektury ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria