czwartek, 20 lutego 2014

I roczek już za nami *wyniki konkursu*!

    
   Tak. Wreszcie wyniki konkursu który zakończył się trzy dni temu. Dziękujcie Poli, bo gdyby nie ona wyniki były by dopiero za dobry tydzień, ale razem szybko wytypowałyśmy zwycięzców, z czym akurat nie było problemu bo niestety zgłosiło się tylko 12 osób, z czego trzy wypadły od razu, gdyż w regulaminie było wyraźnie napisane "Do zadania z szyfrem stosujemy zasadę "kto pierwszy ten lepszy"". Pierwsza osoba odgadła, a reszta wciąż pisała rozwiązanie, takie samo jak pierwsze. W każdym razie... Znów chochliki przekabaciły mnie na swoją stronę, więc zwycięzców będzie więcej niż powinno. A teraz wspólnie powtarzamy - dzię-ku-je-my Polu! Wszystkie nagrody dla miejsc fundowała Pola, więc jest za co dziękować. Nie przedłużając, oto wyniki:


I miejsce 
Hania P.
Za odgadnięcie zdania, którym było "twierdzenie Pitagorasa", więc Haniu, Fiolet wędruje do ciebie!II miejsce
Agnieszka Deja
Za prawie "fioletową" wizję. Niestety Fiolet ma już Hania, więc do ciebie leci Osiemdziesiąt dni żółtych!


III miejsce
Anita Haraf
Głównie za to zdanie: "A doba jest tak długa, jak długa jest książka i nikt nie musi zostawiać niedokończonej historii na jutro..." (Pola) Co prawda to prawda! A magii nigdy nie za wiele... Anita, Całując grzech szuka sobie miejsca u ciebie na półce!


IV miejsce
Kaś K
Za jakże przeraźliwa wizję, która nas zachwyciła! (Brrrr... mam nadzieję, że takiej planety nie ma ;) ~ Pola). Do ciebie chce zwiać pan Cross, który rozpali w tobie płomień (Płomień Crossa ;))!  
Wyróżnienie
Magdalena T.
Jedna z ciekawszych prac, która aż sama błagała o wyróżnienie swoją treścią. Dla ciebie jest tajemnicza paczucha od Sophie! :D


 

Gratuluję wygranej, i proszę zwycięzców o przesłanie swojego adresu na mój e-mail daruniadec@gmail.com.Po kliknięciu obraz się powiększy
Całuję,
Sophie Carmen

2 komentarze:

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria