sobota, 4 stycznia 2014

To już rok!
Witam się z Wami bardzo serdecznie :)
Dzisiaj, jest wyjątkową datą. Jak myślicie - dlaczego? Tak jak mówi nagłówek, dzisiaj mija roczek bloga. Ten rok był niesamowity! Doskonale pamiętam ten dzień. Siedziałam u mojej babci, i przeglądałam internety. No i trafiłam na bloga BOOKS-SILENCE. Na początku mnie to nie interesowało, ale później zaczęłam czytać recenzje Caroline. Stwierdziłam, że nigdy na coś takiego nie trafiłam, a szkoda. Dlatego, że uwielbiam pisać, jak i czytać, postanowiłam, że także założę bloga z recenzjami. O godzinie 23, prawie wszystko miałam gotowe. Blog istniał, a ja miałam swój zakątek w sieci. Następnego dnia, znów coś zmieniłam, i pojawiła się moja pierwsza pseudo-recenzja. dlaczego pseudo? Dlatego, że to był sam opis książki i dopisek "polecam!". Pierwsza recenzja bardziej porządna pojawiła się 30 stycznia.
  Jak zapewne się domyślacie, miałam chwile gorsze, i lepsze. Nie raz chciałam się poddać, i miałam tego dość. Uważałam, że blog zajmuje mi za dużo czasu. Ale wtedy stwierdzałam, że przecież nie robię tego tylko dla siebie, ale także dla Was. Wiedziałam, że ktoś mnie czyta, i to było niezwykłe.
  Dzięki blogowi poznałam wiele wspaniałych osób, jak Monikę z Na zimowy i letni wieczorek, Marcelę z Mirror of soul, Artemis z Poradnik pozytywnego czytelnika i Zuzię z ...ale zaczytana.... Jest jeszcze tych osób kilka, których nie wymieniłam, a im dziękuję. Jane, Agnieszka, Gosiarella, Waniliowa i Sophie - to z myślą o was. Oczywiście, jest Was o wiele, wiele więcej, ale nie sposób mi wszystkich wymienić.
  Chciałam także wspomnieć, że Mończii ma ode mnie specjalne podziękowania. To ona wspierała mnie od samego początku. To ona mi pomagała, i pisała co muszę dopracować. Naprawdę brakowało mi takiej osóbki.
  Jeśli jesteśmy już przy dziękowaniach, dziękuję także autorce "Arisjańskiego fioletu", czyli Poli Pane! Jest to przemiła kobieta. Poprawiała mi humor nawet o tym nie wiedząc. Bez niej nie było by tak kolorowo. Wiem, że w razie problemu, zawszę mogę do niej napisać. Pola - jestem ci ogromnie wdzięczna.
  Z tego miejsca pragnę także podziękować wszystkim wydawnictwom z którymi współpracuję. Tomkowi z Uroborosa, Kamili z portalu Sztkater, oraz wyd. Bukowy Las, za owocną współpracę, SQN oraz Fabryce Słów. Dziękuję Wam wszystkim!
I jeszcze serdecznie dziękuję Wam - czytelnikom. Jesteście tutaj, czytacie moje marne recenzje, mnożycie się... Po prostu dziękuję, za to, że po prostu jesteście. I mam nadzieję, że pozostaniecie jeszcze długo ;)

Na myśl o tym roku, aż łezka się kręci w oku. Teraz, nie potrafię sobie wyobrazić co by było, gdyby Book Reviews nie istniało...
Rozpisałam się, no ale cóż... To specjalna okazja :)Całuję,
Sophie Carmen.

12 komentarzy:

 1. Ohhh dziękuję! No i gratuluję roku! Mnie też to niedługo czeka, ale to jeszcze trochę xD
  Życzę dalszej wytrwałości i wielu sukcesów no i byśmy się znów spotkały ;****

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo! Dalszej wytrwałości i kolejnych sukcesów życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. O jejuu ile tutaj mojej osoby w tym poście :o Dziękuję ślicznie i życzę Ci kolejnego wspaniałego roku spędzonego na tym blogu! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Sto lat, Sto lat (Gosiarella śpiewa)! Skarbie! Życzę Ci samych sukcesów, cudownych książek, które wywołują masę emocji i przemyśleń oraz przede wszystkim wielu lat blogowania!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!! Życzę Ci wytrwałości i wiele sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i życzę wieelu sukcesów! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje!!!!!!!!!!!
  Zapraszam do mnie: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i życzę pomyślności w kolejnym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za miłe słowa, choć nie zasłużyłam na tyle szczęścia naraz.
  Hahaha...
  Prywatnie (to znaczy na żywo) jestem milsza :)
  Pozdrowionka,
  Pola

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję i życzę kolejnych rocznic i sukcesów :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja cie to rok ? ; o Jak ty wytrwałaś xd ; )) Oby tak dalej ^ ^
  http://zakochanawtresci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria