poniedziałek, 16 listopada 2015

Powitajcie Następców *konkurs* ZAKOŃCZONY


Hej!
Na fanpage'u chyba już o tym wspominałam, ale na blogu nic nie mówiłam. Niedawno premierę miał film "Następcy" który od razu pokochałam. Z okazji, że w październiku na DVD ukazał się właśnie ten film Disney Channel, razem z Galapagos Films przygotowaliśmy dla Was konkurs! • Organizatorem konkursu jestem ja - Daria Dec, autorka bloga Book Reviews
 • Sponsorem nagrody jest Galapagos Films.
 • Do wygrania premierowe książki: Sekrety liceum w Auradonie oraz Następcy. Biblioteka filmowa
 • Konkurs trwa od 16.11.2015 do 06.12.2015.
 • Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową i będzie miał 3 dni na podanie adresu do wysyłki. W przypadku, gdy dana osoba się nie zgłosi, zwycięzca zostanie wyłoniony ponownie.
 • Nagrodę wysyłam tylko na terenie Polski.
 • Nagroda nie podlega wymianie.
 • Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem wyrazić chęć udziału, napisać swoje imię/nick, odpowiedzieć na pytanie konkursowe oraz podać adres e-mail.
 • Można dodać mój blog/konto na Google+ do obserwowanych, zaobserwować na Twitterze i Instagramie, lub polubić na Facebooku, ale nie jest to wymagane.
 • Można dodać lub udostępnić baner konkursowy, ale to także nie jest wymagane.
 • Można się zgłosić do obu książek, ale wygrać można tylko jedną.
 • Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: daruniadec@gmail.com.
   

LOSOWANIE - Następcy. Biblioteka filmowa
 Wchodzisz do wymarzonej biblioteki filmowej. Jakie filmy tam zobaczysz?


WYBÓR NAJCIEKAWSZEJ ODPOWIEDZI - Sekrety liceum w Auradonie
Gdybyś mogła się zwierzyć jakiejś postaci z książki, kto to by był i dlaczego? 


Zwycięcy:
Maszyna losująca wybrała Do Ostatniej Strony, a więc do Ciebie wędrują Następcy. Biblioteka filmowa.
Zaś jeśli chodzi o Sekrety liceum w Auradonie to były dwie odpowiedzi które walczyły o pierwsze miejsce. Po pomocy dwóch bliskich mi osób, zdecydowałyśmy, że ta książką wędruje do X Cysi :)
Gratulacje!

8 komentarzy:

 1. Hej !
  Biorę udział :)
  Gdybym weszła do wymarzonej biblioteki filmowej. Na pierwszy rzut oka na pewno rzuciłby mi się "Mały Książę". Pewnie będziesz się zastanawiała, dlaczego ? Jest to też lektura szkolna, którą najbardziej zapamiętałam w czasach gimnazjalnych. Teraz nie dawno powstał o tej książce film, słyszałam o tym filmie bardzo dobre opinie.
  Nick : Monika G.
  Adres e-mail: moniaxd4@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Biorę udział w konkursie :)
  Imię; Karolina
  E-mail kszczepanska20003@wp.pl
  Chciałabym zwierzyć się Hazel Grace z 'Gwiazd Naszych Wina'. Dziewczyna, która dużo przeszła umie słuchać i pomagać innym ludziom Hazel jest osobą raczej pozytywną, którą jestem również ja. Myślę, że znalazłybyśmy wspólny język i tematy do rozmowy. Wydaje mi się, że dziewczyna wysłuchałaby mnie i pomogła w codziennych problemach. Wygląda silną i pomocną osobą. Spośród wielu bohaterów książkowych to Hazel dowiedziałaby się o moich problemach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział! :-)
  Imię: Agnieszka
  E-mail: agido16@wp.pl

  LOSOWANIE - Następcy. Biblioteka filmowa
  Wchodzę do wymarzonej biblioteki filmowej i widzę: wszystkie części Harry'ego Pottera (cóż, to dzięki J.K.Rowling zaczęłam czytać, a ekranizacja to tylko dopełnienie wyobraźni), Iluzja (kocham ten film), Królewna Śnieżka i Łowca (ciacho z tego Łowcy!), oraz Igrzyska Śmierci (chyba nie potrzeba tutaj komentarza, wystarczy <3 ).

  WYBÓR NAJCIEKAWSZEJ ODPOWIEDZI - Sekrety liceum w Auradonie

  Chciałabym zwierzyć się Amy z „Rywalek”. Potrafi ona słuchać i udzielać rad, tak prosto od serca, a na takie właśnie liczę. Nie boi się być bezpośrednia i wpierw działa, a potem myśli (tak samo, jak ja). Jest rodzinna i przyjacielska, nie ocenia kogoś po tym, jak wygląda, ani skąd pochodzi. Jest otwarta dla wszystkich i stara się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie problemu. Mieć w niej przyjaciółkę, to jak wspiąć się na Mount Everest!

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział! :D
  Imię: Paulina
  E-mail: doostatniejstrony@gmail.com

  LOSOWANIE
  Wchodzisz do wymarzonej biblioteki filmowej. Jakie filmy tam zobaczysz?
  Na pewno zobaczyłabym tam całe półki wypełnione po brzegi moimi ulubionymi filmami: Love,rosie, Intersterller, Dziewczyna z tatuażem, Incepcja, Przeminęło z wiatrem, Black Joe, Adwokat Diabła, Malowany welon, Nauka spadania (i wiele wiele innych...). W takiej biblitece filmowej nie mogłoby zabraknąć seriali takich jak: Gra o tron, Reign, Outlander czy też Pamiętniki wampirów.

  WYBÓR NAJCIEKAWSZEJ ODPOWIEDZI
  Gdybyś mogła się zwierzyć jakiejś postaci z książki, kto to by był i dlaczego?
  Zwierzyłabym się, hmm... komu bym się zwierzyłam?
  Już wiem! Będzie to Haymitch z Igrzysk Śmierci. Wybrałam go ponieważ nie będzie on owijał w bawełnę, ani się patyczkował, będzie walił prosto z mostu!
  Cenię sobie szczerość, nawet tą bolesną, ponieważ lepsza prawda, nie wiem jak bolesna niż kłamstwo. Moim zdaniem Haymitch to idealna postać, której się można zwierzyć, w życiu przeszedł bardzo dużo i w wielu sytuacjach może być pomocnym przyjacielem. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę udział!
  Imię: Misia
  E-mail:milenawiktoriajaworska@interia.pl
  Gdybym mogła się komuś zwierzyć, wybrałabym Małego Księcia, gdyż jest on bardzo mądrym małym człowiekiem i inaczej widzi otaczający go świat, bardziej filozoficznie. Jego relacja z lisem udowadnia tylko jego przywiązanie do innej osoby i lojalność, którą musi cechować się osoba, której ja powierzę mój sekret. Nie będę obawiała się negatywnych reakcji z jego strony, nie będzie mnie oceniał - to jest w tej postaci najcenniejsze. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Sekrety liceum w Auradonie

  ❤ Sądzę, że gdybym miała taką możliwość, wybrałabym Cather z książki pt. "Fangirl". Bohaterka jest dosyć nietypowa. Zamiast chodzić na imprezy, czy na zakupy woli siedzieć w swoim pokoju i pisać fanfiki. Jednak ja lubię jej odmienność. Dzięki temu jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Po części przypomina mnie samą. Ma niewielu przyjaciół, ale gdy już się z kimś pozna, spełni każdą jego potrzebę. Nie ocenia stereotypami, a każdemu daje kolejną szansę. Myślę, że gdybym zwierzyła się właśnie Cath, potrafiłaby mi ona idealnie doradzić. Jej decyzje są przemyślanę, więc rada nie mogłaby być mylna, a moje sekrety z pewnością zostawiłaby dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój e-mail: marcelina159b@gmail.com
   Zaobserwowałam Cię na tt jako @Mariposa_Vlover c;

   Usuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria