sobota, 2 marca 2013

#Stosik 1/2013 - styczniowo~lutowy  • Tricia Raybun - Syrena - Po tylu różnych wypowiedziach, zdecydowałam się ją kupić i sprawdzić czy i mi przypadnie do gustu! Jak na razie nie wiem, bo niedawno dopiero zaczęłam czytać. Książka zakupiona samodzielnie.
  • Alyson Noel - Nieśmiertelni : Na zawsze - Wszystkie wcześniejsze części przypadły mi do gustu no to wzięłam się za część ostatnią. Ale też co to jest przeczytanie wszystkich poprzedników, i nie zabranie się za ostatnią? Książka pożyczona od koleżanki.
  • J.R.R. Tolkien - Hobbit - W kinach było. Nie poszłam na to. Ale mam zamiar zabrać się za książkę, a później ściągnąć film. Książka zakupiona samodzielnie.
  • Gabbriella Poole - Akademia Mroku : Wybrańcy losu - Od dawna przymierzałam się do tej książki, ale niedawno udało mi się ją znaleźć. Chyba powinna być fajna. A co wy o niej sądzicie? Książka zakupiona samodzielnie.
  • Beth Revis - W otchłani - Z tego zachęciła mnie przede wszystkim okładka. I różne pomówienia na jej temat. No to przeczytałam. Zadowolona... Chyba jestem. Książka kupiona samodzielnie.
  • Robin Brande - Szkoła, miłość i inne diety - Przeczytałam ją ze względu na moją koleżankę, która mnie do tego zachęcała. I to bardzo. Gdybym nie przeczytała tego jak najszybciej, to chyba by się na mnie obraziła! A tego mi nie potrzeba. Książka znakomita, bardzo przypadła mi do gustu. Książka pożyczona od koleżanki.
  • Emily Cassel - Absolwentka - Przyjaciółka mi mówiła że niby fajne. No to przy odrobinie wolnego czasu (czytaj : w ferie) wzięłam się za nią. Miałam wiele, no dobra parę innych książek w kolejce. Ale wybrałam tą. Nie żałuję tego. Książka pożyczona od koleżanki.
  • Karolina Wilczyńska - Niezniszczalni : Dziewczyna za kierownicą - Zaintrygowana nazwą i tym że autorka nie jest pełnoletnia zabrałam się za nią Rach! ciach!. Czułam że książka będzie na tyle znakomita żeby mnie zadowolić. No i myślałam dobrze, zresztą jak zwykle. Książka zakupiona samodzielnie.
  • Pocałunek anioła - Elizabeth Chandler - Niestety, książka nie znajduje się na zdjęciu ponieważ została pożyczona. Ale recenzja jest napisana, i czeka tylko aż dostanę ją z powrotem. No żeby recenzję skończyć. W książce się zakochałam. Czekam na moje urodziny, po wtedy dostanę kolejną część! Yupii! Książka dostana w prezencie od koleżanki na święta Bożego Narodzenia. Lektura, proza i to wszystko na czwartego! Mam już tego dość. Lektura "Spotkanie nad morzem" jest tak nudna że napiszę tu bez recenzji że daje jej 2/10. A dobra wiadomość jest taka że mój blog, moi kochani ma swoją stronę na Facebooku! Zapraszam do polubienia, jeśli chcesz być na bieżąco, to musisz to polubić. A jeśli możecie to zapraszajcie swoich przyjaciół, bądź rodzinę do czytania i obserwowania tego bloga :)

1 komentarz:

Bardzo mi miło jeśli komentujesz mój post! Ciepło zachęcam do wyrażenia swojej własnej opinii :)
Daria