O mnie


Daria Dec czyli Sophie Carmen
Urodziłam się 19 marca, pewnej pięknej prawie-wiosny. Od dziecka lubiłam niestworzone historie, lecz na początku były to audiobooki których słuchałam do snu. Kopciuszek, Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka... Te bajki na zawsze będą powiązane ze mną i z moim dzieciństwem.
Z czasem zaczynałam czytać. Najpierw króciutkie baśnie, opowieści, instrukcje do gier.
I wtedy przyszedł czas na Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi. Ta książka przewróciła mój świat do góry nogami. Ostatnia część z serii przygód o młodym czarodzieju i Zmierzch.
Kolekcja zaczynała się powiększać. Wszystkie kasety wylądowały w ogromnym pudle, bo zaczynało brakować miejsca na książki. I w końcu powstał blog.


"Bo ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy."

Czytanie i pisanie to jedne z wielu moich pasji. Interesuję się także fotografią, pieczeniem, obróbką zdjęć i kręceniem filmów. Co ważniejsze, na wszystko mam czas i staram się poświęcać każdej z nich odrobinę uwagi. Dostrzegam, że lubię też inne rzeczy. Zawsze jestem otwarta na nowe pomysły, bo być może i w tym się zakocham. Czasem odnajduję się w tym, innym razem żałuję, że w ogóle spróbowałam. Ale do odważnych świat należy.

Słucham różnej muzyki. Głównie pop'u, zdarza się także rock. No i po uszy jestem zakochana w starych, polskich piosenkach. Uwielbiam jeździć na koncerty, a przez to poznawać nowe zespoły.

Po prostu jestem sobą.

"(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze."
J.K. Rowling - Harry Potter i Kamień Filozoficzny


"Jeśli naprawdę coś kochasz, nie starasz się zatrzymać tego na zawsze. Musisz temu czemuś pozwolić się rozwijać."
Cassandra Clare - Miasto szkła 


"Pozbierać jest się dziesięć razy trudniej, niż rozsypać."
Suzanne Collins - Kosogłos
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu.
J.R.R. Tolkien - Dwie wieże
Kontakt
E-mail : daruniadec@gmail.com  InstagramFacebook Kanał
 4 komentarze:

Drogi Czytelniku!

Bardzo mi miło jeśli komentujesz moje posty, ale jeśli nie przeczytałeś całego posta to go nie komentuj 'tak' lub 'nie' bądź 'przeczytam' lub 'nie przeczytam'. Wykaż się i skomentuj po przeczytaniu. Dziękuję.

Pozdrawiam,
Sophie Carmen